UWAGA! ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Rodzice
W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia COVID-19 u pracownika naszego przedszkola, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jarocinie informuję, że na czas od 26.10.2020 r. do 29.10.2020 r. zawiesza się prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej naszego przedszkola.
Od poniedziałku, 26.10.2020 r. zajęcia w przedszkolu będą odbywały się w systemie zdalnym.
Nauczyciele będą kontaktowali się z dziećmi i Rodzicami za pomocą dostępnych komunikatorów.
Wszystkim życzę dużo zdrowia.
Marcin Frąszczak
dyrektor Zespołu Szkół

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Niedziela
29 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk,
Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

 
Zodiak: Strzelec