Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, a pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły, pan Marcin Frąszczak, który powitał zaproszonych gości, pracowników szkoły, rodziców i uczniów.
W przemówieniu pan dyrektor wyraził podziękowanie pedagogom i wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany w wychowanie młodzieży. Bohaterom dnia, czyli pierwszakom życzył, by szkoła była dla nich tym miejscem, do którego będą przychodzić z radością, a czas wspólnie spędzony na zawsze pozostanie w ich pamięci.
Część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem pani Karoliny Kozłowskiej i pani Marii Hejny, przedstawili uczniowie klas V-VII.
Swoje umiejętności recytatorskie i wokalne zaprezentowali również uczniowie klasy I, którzy śpiewająco zdali egzamin i zostali uroczyście przyjęci do naszej szkolnej społeczności.

W imieniu całej społeczności szkolnej Kochanym Pierwszakom życzymy dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat wiedzy!