Dzień Patrona 2019

07 czerwca obchodziliśmy Dzień Patrona szkoły. Tegorocznym hasłem przewodnim akademii były słowa św. Jana Pawła II "Takiego Ojca, Pasterza i Prymasa Bóg daje raz na tysiąc lat".

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, społeczność lokalna i cała społeczność szkolna.
Wszystkich zebranych serdecznie powitał dyrektor szkoły, pan Marcin Frąszczak.

Następnie obecni wzięli udział we mszy świętej, celebrowanej przez księdza Jakuba Rachwalskiego.

Liturgię mszy świętej uświetnił zespół wokalno-muzyczny prowadzony przez pana dyrektora.

Po mszy świętej zgromadzeni obejrzeli montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów pod kierunkiem pani Pauliny Panek, pani Magdaleny Kraski-Dąbkiewicz i pani Marii Hejny.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego ważnego dla społeczności szkolnej święta.

Tego samego dnia Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami zorganizowała dla uczniów naszej szkoły Dzień Dziecka.
Były konkursy, wspaniała zabawa i poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie imprezy.